Вторник, 20.03.2018, 05:20
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Празники Украины
Праздники Украины
Главная » Файлы » Мои файлы

Медичний поїзд в Марганці
09.10.2015, 14:44
Категория: Мои файлы | Добавил: mgoktv
Просмотров: 189 | Загрузок: 0 | Комментарии: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 3
3  
Промова Віктора Степановича Клименчука на зустрічі з мешканцями на 10 кварталі.

Життя прожить – не поле перейти, Але ніколи не здавайтесь! Разом зі мною – прагніть до мети,
Робіть свій вибір – і не помиляйтесь!

Ось і добігають кінця передвиборчі перегони. Наскільки вони були плідними для кандидатів у мери покажуть результати голосування.Віддадуть виборці свої голоси тим, від кого отримали солодкі обіцянки та подачки у вигляді ремонту доріг, дитячих майданчиків та інше. Чи все ж таки, прийшовши на виборчі дільниці, будуть голосувати за реальних кандидатів, перспективних, практиків, господарників, які з честю представлятимуть їх інтереси у міській раді.
Оскільки це останні дні для агітації перед вирішальним днем 25 жовтня 2015 року, я хочу скористатися нагодою і звернутися до моїх виборців.
Шановні, протягом усієї передвиборчої кампанії я намагався бути з вами максимально відвертим і чесним. Усі публікації, які чомусь називають «чорним піарам», я відкрито підписував власним ім’ям. Під час зустрічей з виборцями не залишав без відповіді жодного запитання і намагався приділити увагу кожному, хто до мене звертався.
Категорично не займався виготовленням незаконних агітаційних матеріалів. Мої агітки не спотворюють «обличчя» міста, адже розповсюдження зовнішньої реклами, яка клеїться на усіх парканах, стовпах, автотранспорті та інших заборонених місцях — це також не мої методи роботи. Як написано у одній із моїх агіток, я лише хотів «достукатися до кожного серця, яке болить за долю м. Марганця, поділитися роздумами щодо можливих змін у місті, аби спільно з вами виробити єдиний план конкретних дій та повернути віру народу у справедливість». Ніхто не може звинуватити мене і у тому, що я мовчав до часу своєї реєстрації кандидатом, а тут раптово став таким хвацьким писакою і борцем за справедливість. Переймаючись загальним станом речей, які відбуваються у нашій державі, і зокрема і рідному мені Марганцю я неодноразово розповідав про власну думку людям.
Через ті перешкоди, які створювали мені на шляху, починаючи з реєстрації кандидатом і по сьогоднішній день, я, нажаль, не зміг зустрітися із мешканцями усіх населених районів. Тому через інтернет хочу надати відповіді на ті питання, які найчастіше звучали на мою адресу під час спілкування з жителями міст та сіл.
Стосовно моєї партійності. Я безпартійний.
Стосовно моєї приверженості до провладної партії чи опозиції.
Власне кажучи, у чому різниця «провладна партія» чи «опозиція». При владі були і ті й інші. А що змінилося у місті? Чи стало нам з вами жити краще? Варто лише уважно проаналізувати, хто очолює список кандидатів – богатії, які, прийшовши до влади, будуть в першу чергу дбати про захист своїх бізнесових інтересів, а не про покращення життя пересічного марганчанина. Тому потрібно, щоб мером був самовисуванець, незалежних від кольору партії, який буде зобов’язані лише своїм виборцям, а не політичним силам, що привели їх до влади.
Ще одне питання, яке так часто задають на зустрічах – моє ставлення до продажу землі. Я висловлював свою думку з цього приводу ще в попередні роки і перед виборами її не змінив. Розпаювання землі в Україні було зроблено безграмотно. Є багато випадків, коли земля дісталася тим, кому взагалі не потрібна, а люди, які вік на ній пропрацювали – залишились при власних інтересах.
Згадаймо історію. З якою боротьбою віддавали землю справжні господарі в колгоспи! Бо знали – те що отримане на дурняк ніколи не цінуватиметься і не берегтиметься, не буде до нього справжнього господарського ставлення. Історія повторюється. Земля і майно колгоспів роздано безкоштовно, а якщо безкоштовне, то і ставлення до нього відповідне.
Сьогоднішніх власників земля, як засіб виробництва, мало цікавить. Аби за пай заплатили побільше, а завтра хоч трава не рости.
Надходження від оренди йтимуть у державний бюджет. І не потрібно буде керівникам шкіл, лікарень, закладів культури йти з протягнутою рукою до господарства-орендаря. Про їх забезпечення буде дбати держава. За кошти державного бюджету ремонтуватимуться дороги, Таким шляхом, доречі, пішли більшість європейських країн, де земля – державна власність.
Турбують мене і зміни в пенсійному законодавстві. Адже, зважаючи на середню тривалість життя українців, пенсії скоро нікому буде платити. Відпрацював на державу – і за межу. Держава від цього у виграші. А ми з вами?
Саме на покращення життя Марганчан повинні бути спрямовані помисли і дії міського голови. Його місце роботи – не тільки кабінет, а й увесь Марганець. Його мета – достойне життя кожного горожанина. Його принцип – не нашкодь.

То ж бажаю усім виборцям Марганця прийти на вибори і зробити правильний вибір!
Клименчук Віктор Степанович.

2  
Уважаемые избиратели Вы посмотрите что делается вокруг все кандидаты на пост городского головы пытаются облить друг друга грязью постоянно придумывая новые и новые методы нынешняя власть боится новых лиц увидеть у себя А именно боится самовыдвиженцев людей которые совершенно не боятся власти не боятся олигархов не боятся бандитов Которые собираются работать на благо общества на блага Морганчан На благо людей Я говорю о самовыдвиженцэ на пост мэра Клименчуке Викторе Степановиче Он один из немногих наверное и единственный из существующих кандидатов на пост мэра Который не обещает золотые горы А который собирается Улучшать жизнь марганца и Жителей марганца сообща с ними Он единственный кандидат который собирается решать все вопросы только сообща с жителями Он Единственный настоящий мэр.

1  
Уважаемые! Я являюсь членом избирательной комисии. Сегодня представителями и наблюдателями ОБСЕ было проведено мониторирование ситуации связаной с выборами мэра. Так вот было опрошено 658 человек. И голоса распределились таким образом:
1. Лукьяненко - 321 голос.
2. Клименчук 304 голоса.
3. Волошин 23 голоса.
4. Кузнецов 6 голосов
5 Жир 2 голоса
6 Жадько 2 голоса
Передовые позиции занимают Лукьяненко и Клименчук, существенно отстает Волошин.
Следим дальше за предвыборной гонкой.

Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
. .
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0